top of page

INFO NA STOPY 

Witamy Ta klinika oferuje wszystko od stóp do głów. Informacje dla Ciebie

W Polsce padalog nie jest lekarzem, ale w Norwegii mamy autoricacie/autoryzowane skolenie.

Mają doświadczenie w zakresie obuwia, wzorców chodu i chorób, które wpływają na stopy i układ mięśniowo-szkieletowy organizmu. Podiatra zajmuje się leczeniem i profilaktyką zaburzeń związanych ze skórą stopy, paznokciami, szkieletem i mięśniami. Jednym z najważniejszych zadań podiatry jest znalezienie przyczyny problemów ze stopami, które często występują w obuwiu.

Oznacza to, że Twoje stopy są w dobrych rękach. Pokazano, że mamy dalsze skierowanie do fizjoterapeuty lub lekarza w przypadku dalszych chorób. Aby zapewnić sobie najlepszą jakość życia, ważna jest dobra współpraca. 

Leczymy wrastające paznokcie, brodawki, odciski i wiele więcej, nie bój się skontaktować. Nasz terepauta ma 11 lat doświadczenia. Pani Joanna jest tutai jus 30 lat w norwegi . 

Info

Telf do Joanna Sobon 99267746 

albo pisac na facebook ( fix hud og fot)

stara strona plei meg sola klinikk. Pani Joanna Oferuje również zabiegi na twarz, woskowanie, masaż i iwięcej.

W naszej klinice znajdziesz również polskich pracowników zajmujących się naprawą paznokci i fryzjerke.

Leczenie zdrowotne z rezerwacja dotyczy również zasad anulacji jak u lekarza. 24 godzin. Faktura jest wysyłana do domu albo żądanie zapłaty z vippsem. 

Na zabiegi w przypadku niektórych zabiegów ustalono wystarczająco czasu, więc jeśli przyjedziesz więcej niż 5 minut później, wizyta może zostać odwołana. Za leczenie zostaniesz obciążony kosztami.

bottom of page